Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | no |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 36cm |
| Model Number | Ball toys |
| Features | Sports |
| Material | Cloth |
| Type | Bouncing Ball |
| Brand Name | Miuioee |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.