Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 54 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | 4557825K/0000 |
| Bathroom Accessory | Drainer |
| Faucet Mount | No Hole |
| Processing | Engraving |
| Capacity | 12L |
| Special Application | Shampoo Sinks |
| Type | Countertop Sinks, Countertop Sinks |
| Brand Name | Torayvino |
| Material | Ceramic |
| Basin Shape | Round |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Function | Bathroom Sink Set |
| Set Include | Bathroom Water Drain, Mounting Ring, Bathroom Faucet, Bathroom Sink |
| Style | Contemporary |
| Sink Finish | Ceramic |
| Faucet Finish | white |
| Sink Material | ceramic |
| Water Drain Material | Brass |
| Sink Shape | Round |
| basin Type | Bowl Sinks / Vessel Basins |
Instock
There are no reviews yet.