Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Material | polyester fiber |
| Size | 1cm; 2cm; 3cm; 4cm; 5cm; 6cm |
| Color | White |
| Quantity | 3/5/10 |
Instock
There are no reviews yet.