Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | far away from fire |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 22inch |
| Model Number | ZMH03 |
| Plastic Type | PVC |
| Features | Sports |
| Material | Plastic |
| Type | Bouncing Ball |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| size | 55cm |
Instock
There are no reviews yet.