Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Barcode | No |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 6.3cm |
| Features | Sports |
| Material | PU |
| Type | Stress Ball |
| Brand Name | EVYVKV |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Decompression toys |
| Type 2 | developmental toys |
| Type 3 | Fun toys |
| Type 4 | PU material |
| Type 5 | Novelty toys |
| Type 6 | Boys and girls' toys |
| Type 7 | Adult and children's toys |
Instock
There are no reviews yet.