Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.141 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Remote Control | Not Included |
| Weight | 61-70KG |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Drainage Pattern | S-Trap |
| Installation Type | Wall-leaning Type |
| Flushing Flowrate | 3/4.5L |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Feature | Concealed Tank |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Small Circle Diameter | Approx. 30mm/1.18inch, Approx. 30mm/1.18inch |
| Material | PP, PP |
Instock
There are no reviews yet.