Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type Number | 123456789 |
| 3C | Type |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Warning | Not for baby under 3 years |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 30mm |
| Model Number | ATMA7S96 |
| Features | Sports |
| Material | RUBBER |
| Type | Bouncing Ball |
| Brand Name | YOUSHITOP |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.