Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 26 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flushing Flowrate | 3.0-6.0L |
| Flushing Method | Gravity Flushing |
| Feature | Concealed Tank |
| Material | PP Plate |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | QJK |
| Materials | PP, POM |
| Weight Capacity | 300 lbs / 136.1 kg |
| Net Weight | 5.0 lbs / 2.26 kg |
| Product Dimensions | 19.7" x 18.4" x 15.7" / 500 x 467 x 400 mm |
Instock
There are no reviews yet.