Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Liquid Soap Dispenser |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Silicone |
| Size | 7.6*8*0.5 mm |
| Color | White |
Instock
There are no reviews yet.