Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 90 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | bathroom mirror |
| Style | Modern Style |
| Size | 23.6/31.5 in |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Round |
| Type | Framed Mirrors |
| Feature | Magnifying, Illuminated |
| Material | aluminum |
| Lenses Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.