Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 98 × 78 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Style | Modern Style |
| Size | 23.62*31.5in |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Feature | Fogless |
| Material | PET, Glass |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.