Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 136 × 72 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | C28-169 |
| Style | Modern Style |
| Size | 42in or 48in |
| Light | Equipped |
| Mirror Shape | Rectangle |
| Type | Frameless Mirrors |
| Feature | Illuminated |
| Brand Name | Wisfor |
| Material | aluminum |
| Lenses Material | silver |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.