Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 50 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | other |
| Size of holes | 1cm |
| Model Number | 3 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.