Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 60 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Height Adjustable | No |
| With Legs or Not | Yes |
| Load-bearing | 200kg |
| Material | Aluminum Alloy |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | Wall Mounted Shower Seats |
| Feature 2 | Folding Shower Bench |
| Feature 3 | Shoe Changing Stool |
Instock
There are no reviews yet.