Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 25 cm |
| Height Adjustable | No |
| Load-bearing | 200kg |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Model | 910 |
| Material | aluminium alloy |
| producing area | Chinese Mainland |
| province | Guangdong Province |
| Prefecture and city | Jieyang city |
| Installation mode | Perforated |
| Surface technology | Baking lacquer |
Instock
There are no reviews yet.