Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 77 × 51 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drainage Direction | Back Outlet |
| Feature | Without Fender |
| Material | Ceramic, Ceramic, Ceramic |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Flushing Method | Siphon Jet Flushing |
| Toilet Bowl Shape | Elongated |
| Accessories | Flush Pipe Component |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Advanced Function | Movable Nozzle Cleaning |
| Flushing Flowrate | 3.0-4.5L |
| Mix. Pit Spacing | 300mm |
| Flushing Button Type | Side-pressing One-part Form |
| Remote Control | Included |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Warranty | 2 years |
| After-sale Service | Online technical support |
| Application | Hotel, Hotel, Home Bathroom Washroom |
| Project Solution Capability | graphic design |
| Design Style | Modern |
| Model Number | i11 |
| Product Name | Smart toilet |
| Size | 670*410*500mm |
| Packing | Foam+export Carton+wooden Crate |
| Installation | Floor Mounted |
| Payment terms | T/T |
| Delivery time | 15-35 Days |
| Electric | 110V/220V |
| Buffer Cover plate | Yes |
| Weight | 41-50KG |
| Structure | One Piece |
| Drainage Pattern | P-trap, S-trap |
Instock
There are no reviews yet.