Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 67 × 34 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Smart Device | YES |
| Height Adjustable | Yes |
| Model Number | 0540 |
| Surface Finishing | Chrome Plated |
| Brand Name | MARRENT |
| Material | Brass |
| Shower shape | SQUARE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Item | Digital shower system |
| Function | Thermostatic shower set |
| Shower faucet material | Brass |
| Shower head | ABS 12inch(27*17cm) |
| Hand shower | Quality ABS |
| Shower arm | Stainless steel |
| Shower hose | 1.5m stainless steel |
| Shower system high | 70-120cm |
| Bath Bidet materials | Quality Brass |
| ODM | Yes |
| If need electric | Not need(base on water power) |
Instock
There are no reviews yet.