Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 20 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Shower Head Feature | Water Saving Shower Heads |
| Installation Type | Hand Hold |
| Model Number | 300 Holes High Pressure Rainfall Shower Head |
| Shower shape | Round |
| Surface Finishing | Chrome |
| Type | Fixed Support Type |
| Material | ABS Plastic |
| Style | Single Head |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product name | 300 hole pressurized shower head |
| Package | Single shower head |
| Interface standard | G1/2, Diameter=2cm |
| Working Temperature | 1-90 |
| Shower head function | water saving 30% douchekop |
| Applicable | Bathroom pommeau douche |
| Colour | Silver duschkopf dusche |
Instock
There are no reviews yet.