Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Model Number | Water gun Battery 11.1v 3000mah |
| Gender | Unisex |
| Features | electronic |
| Type | Toy gun accessories |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | soft bullet gun professional Lithium Battery |
| Volt | 11.1V |
| Capacity | 3000mAh |
| Multiplier | 30C |
| Power | 31.1Wh |
| Size | 5020120 |
Instock
There are no reviews yet.