Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 35 × 47 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, EPA, RoHS, UL, weee |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Bee Eye Light Zoom 19x40w |
| Brand Name | YOUBAIXIA |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 750 |
| LED | 19x 40W RGBW 4in1 high brightness |
| angle | 4-60 degrees |
| Colour | Each lamp bead can be individually controlled for a different color. The color temperature can be precisely adjusted between 8000K and 2500K. |
| Dimming | 0-100% linear dimming system |
| channel | 21/35/78/111 |
Instock
There are no reviews yet.