Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | PQ-19 |
| Brand Name | PQIVCG |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 300W |
| Input voltage | AC90-240V / 50-60Hz |
| Light Source | RGBW4-in-1 |
| Control | DMX512, master-slave control, self-propelled, voice control |
| Channel | 16/24CH |
| zoom angle | 5-60 degrees |
Instock
There are no reviews yet.