Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Certification | CE |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | PY-40DCB |
| Brand Name | PQIVCG |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 31W |
| Material | Aluminum |
| Range | 900W-2000W SMOKE AMCHINE |
| Weight | 0.3KG |
Instock
There are no reviews yet.