Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage | 5V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | suite2 FC |
| Brand Name | AI YI YUAN |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Controller | suite2 FC |
| color | Orange |
| Memory | 8G |
| compatible | windows7/8/10 |
| Current | ≥300 mA |
Instock
There are no reviews yet.