Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Certification | CE, RoHS |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 0.5W |
Instock
There are no reviews yet.