Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Certification | CE |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 7R 230W |
| Brand Name | mailepu |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 7R 230W |
| calibre | 50mm*50mm |
| Warranty | 180 |
Instock
There are no reviews yet.