Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Power Source | AC |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage | 100V |
| Origin | Mainland China |
| Occasion | Home Entertainment |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 15W |
Instock
There are no reviews yet.