Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Is Bulbs Included | No |
| Power Source | DC |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Voltage | |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 031 hook |
| Brand Name | aicpose |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | |
| Material | Aluminum Alloy |
| Fit Pipe Diameter | 40-60mm |
| Maximum bearing weight | 150kg |
| Type | Moving Head Light Hook |
Instock
There are no reviews yet.