Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.429 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Certification | none |
| Voltage | 90-240V |
| Style | DMX Stage Light |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | YT-LCD-DMX |
| Brand Name | Tomshine |
| Occasion | Professional Stage & DJ |
| Item Type | Stage Lighting Effect |
| Power | 11W |
Instock
There are no reviews yet.