Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Material | Metal |
| Shade Type | Frosted Glass |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Installation Type | Wall Mounted, Wall mounted |
| Body Material | IRON |
| Voltage | 220V |
| Size | 20*18cm |
| Input Voltage | 220V |
| Materials | Glass lampshade+ iron |
| Body color | Black, Gold |
| Lighting area | 5-10 ㎡ |
| Base type | E27 |
| Light source | Led bulb |
Instock
There are no reviews yet.