Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | 091502 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Forged |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Glass Stone |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, EMC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Xiffenty |
| Body Material | Glass |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.