Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.282 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 8 cm |
| Color | black |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | HOLIDAY |
| Features | Wall Mounted lighting |
| Model Number | Wall Lamp |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Foyer, BATHROOM, Bed Room, study, Kitchen, Dining Room |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Metal |
| Warranty | 1 Year |
| Shade Type | IRON |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ROHS, ce, CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | PARKSON |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Turu on/Turn off |
| Body Material | IRON |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V, 110V, 220V |
Instock
There are no reviews yet.