Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| is_customized | Yes |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Rose Gold Color, LED Wall Sconces |
| Model Number | G-3254 |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Application | Foyer, BATHROOM, Bed Room, study, Kitchen, Dining Room, Living Room |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Glass Stone |
| Warranty | 3 years |
| Shade Type | Clear Glass |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CQC, UL, FCC, EMC, VDE, CCC, SAA, ce, GS, EAC, pse, LVD |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | IWHD |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Body Material | IRON |
| Style | Contemporary, Nordic Vintage Style |
| Voltage | 90-260V, 110V, 220V |
| Feature1 | Led Wall Lights Fixtures |
| Feature2 | Applique Luminaire Murale |
| Feature3 | LED Stair Light |
| Feature4 | Modern Wall Lamp Bedroom |
| Feature5 | Home Indoor Lighting |
| Feature6 | Lamparas De Pared Wandlamp |
| Feature7 | Bathroom Mirror Light |
| Feature8 | Aplique Luz Pared |
Instock
There are no reviews yet.