Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 20 × 22 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | waterproof, Antirust, retro |
| Model Number | WCS-OWL003 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | up |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Item Type | Wall Lamps |
| Is Bulbs Included | No |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | wecus |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | europe |
| Voltage | 90-260V |
| Body Color | Bronze, Black |
Instock
There are no reviews yet.