Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Color | black, GRAY |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Industrial |
| Features | Waterproof wall lamp |
| Model Number | WECUS-20201103-1 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 2 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 3 years |
| Shade Type | Frosted Glass |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | wecus |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Body Material | aluminum |
| Style | europe |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.