Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 25 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | YES |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | No flicker, antiglare |
| Model Number | PL230 |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | > 20 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 year |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Item Type | Wall Lamps |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Certification | CCC, ce, pse, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | DARHYN |
| Is Dimmable | Yes |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
| Voltage1 | 110V |
| Voltage2 | 220V |
| Color1 | Black |
| Color2 | Gold |
| Applicable space1 | Bedroom |
| Applicable space2 | Living Room |
| Applicable space3 | Backgroud |
Instock
There are no reviews yet.