Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black, WHITE |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | JK-X1-01 |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Application | Dining Room, Bed Room, Foyer |
| Number of light sources | 1 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Warranty | 1 Year |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | JIANKEXING, JIANKEXING |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Style | ART DECO |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.