Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 23 × 12 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Color | black, Gold |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | Simple Wave Liner Black Led Bedside Wall Light Fixture Lamp |
| Model Number | FT-PL3216 |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Painted |
| Material | aluminum |
| Warranty | 3 years for Simple Wave Liner Design Aisle Led Bedside Wall Light |
| Shade Direction | Up & Down |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Ruibopad |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.