Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | black, WHITE |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | JQ036 |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Dining Room, Bed Room, Foyer, study |
| Technics | Forged |
| Number of light sources | 2 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 1 year |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | e27 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | IWP |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.