Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Color | black |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | HOLIDAY |
| Features | On Off switch |
| Model Number | led wall lamp 3-07 |
| Lighting Area | 1-3square meters |
| Application | Foyer |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | XUANBONLIGHTING |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Contemporary |
| Voltage | 220V, 110V, 90-260V, AC85-265V |
| body color | White Black Silver |
| Power | 1W 3W |
Instock
There are no reviews yet.