Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Color | black, Gold, GRAY, Dark Grey, Ivory, Silver, WHITE, Silvery, Lvory, Pink Bronze |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | EMERGENCY |
| Features | 5 colors |
| Model Number | stair light |
| Lighting Area | 1-3square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, Stairs |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Material | PVC |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Acrylic |
| Shade Direction | Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Ressessed In |
| Brand Name | WAAJEA |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | No |
| Body Material | PC |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V, 110V, 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.