Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 35 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Color | Khaki |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | interior wall light |
| Model Number | Wabi sabi wall light |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Application | Kitchen, study, BATHROOM, Dining Room, Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, Foyer, Bed Room |
| Technics | Through-Carved |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Stone |
| Warranty | 6 Year |
| Shade Type | Shadeless |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | ce, CCC, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | Homelover |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Body Material | IRON |
| Style | ART DECO |
| Voltage | 90-260V, 220V, 110V |
| Mirror round wall | bedroom Bedside lamp |
| stone wall light | round wall mirrors |
Instock
There are no reviews yet.