Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Color | GRAY |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | YES |
| Usage | HOLIDAY |
| Features | bluetooth function |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 3 |
| Material | Alloy |
| Warranty | 3 YEARS |
| Shade Type | Acrylic |
| Shade Direction | Up & Down |
| Base Type | Wedge |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, EMC, GS, LVD, pse, ROHS, UL |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | VisWorth |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 220V, 110V, 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.