Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Color | Beige, black, green, Pink |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Features | No flicker, antiglare |
| Model Number | PL230 |
| Application | Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Glass Stone |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Frosted Glass |
| Base Type | G9 |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, pse, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | CETANT |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | IRON |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
| Voltage1 | 110V |
| Voltage2 | 220V |
| Color1 | Beige |
| Color2 | Black |
| Color3 | Green |
| Color4 | Red |
| Color5 | Pink |
| Usage2 | Wall Lamp Bedside, Wall Lamp For Hallway |
Instock
There are no reviews yet.