Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 62 × 19 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Color | WHITE |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Application | Bed Room, Foyer, study |
| Material | Alloy |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | HANDFUII |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Body Material | IRON |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.