Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 10cm |
| Model Number | DS776-780 |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | PC |
| Certification | ce, ROHS, UL |
| Shape | Round |
| Battery Type | none |
| Power Generation | Always On |
| Type | Atmosphere |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | SANJICOOK |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | AC |
| Color | White/Warm/Red/Blue/Colorful gradient |
| Features 1 | Car Mini USB Lights |
| Features 2 | USB Night Light |
| Features 3 | LED Atmosphere Lights |
| Features 4 | Emergency Lighting |
| Features 5 | Universal PC |
| Features 6 | Portable Plug and Play |
| Features 7 | USB car ambient light |
| Features 8 | Car Interior Neon Decorative Lamp |
Instock
There are no reviews yet.