Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 3V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | none |
| Shape | Round |
| Power Generation | motion |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | Digitaling |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.