Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Sensor Lamp |
| Usage | EMERGENCY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce |
| Shape | Round |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Power Generation | motion |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | No |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | VnnZzo |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | DC |
| Function 1 | USB Rechargeable LED Night Light |
| Function 2 | LED Stair Light |
| Function 3 | Kitchen Cabinet Light |
| Function 4 | Sensor Cabinet Light Wardrobe Light |
| Function 5 | Sensor Lamp with Switch |
| Function 6 | Smart Motion Sensor LED Night Light |
| Function 7 | Bedroom Night Light |
| Function 8 | Night Light Bedroom |
| Function 9 | LED Bedroom Light |
| Function 10 | Under Cabinet Light |
| Function 11 | LED Under Cabinet Light |
| Function 12 | Sensor night light |
| Function 13 | Motion sensor |
| Function 14 | PIR Motion sensor |
| Function 15 | Night light cabinet lower light |
| Function 16 | Closet light |
| Function 17 | PIR Motion Sensor LED Night Light |
| Function 18 | Human body induction |
| Support Dropshipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.