Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 7 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 10cm |
| Model Number | night light |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 4.5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, EMC, ROHS, UL |
| Shape | other |
| Battery Type | AAA |
| Power Generation | motion |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | DC, DRY BATTERY |
Instock
There are no reviews yet.