Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.209 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 9 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | No |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, EMC, ROHS |
| Shape | Round |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Power Generation | SWITCH |
| Type | Atmosphere |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | SHENZHITECH |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | Rechargeable Battery |
Instock
There are no reviews yet.