Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.092 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 2 × 2 cm |
| Model Number | Motion Sensor Night Light |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Shape | Rectangle |
| Battery Type | LITHIUM ION |
| Power Generation | motion |
| Type | Night Light |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Item Type | Night Lights |
| Is Batteries Required | Yes |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | ammtoo |
| Is Smart Device | no |
| Power Source | DC, Rechargeable Battery |
| Light Modes | 3 Light Modes |
| Light Color | Cold White / Warm White |
| Length | 10cm 20cm 30cm 50cm |
| Features 1 | Aesthetic room decoration |
| Features 2 | Sensor light |
| Features 3 | Decoration bedroom |
| Features 4 | night lights |
| Features 5 | Mood light |
| Features 6 | Decoration home |
| Features 7 | room decor |
| Features 8 | Lamps for room |
Instock
There are no reviews yet.